Hoekstra & van Eck
Méér makelaar.

Nieuw in verkoop

Vierkant 36
WOGNUM

vraagprijs: € 196.500 k.k.
Soort: tussenwoning

Geplaatst op: 10-03-2010

Burg. D. Kooimanweg 169
PURMEREND

vraagprijs: € 169.500 k.k.
Soort: Bovenwoning

Geplaatst op: 10-03-2010

Middenweg 50a
NOORDBEEMSTER

vraagprijs: € 749.500 k.k.
Soort: halfvrijstaande woning

Geplaatst op: 10-03-2010

Admiraalsgroet 25
ZUID-SCHARWOUDE

vraagprijs: € 189.500 k.k.
Soort: Bovenwoning

Geplaatst op: 10-03-2010

Tjasker 4
PURMEREND

vraagprijs: € 574.000 k.k.
Soort: vrijstaande woning

Geplaatst op: 10-03-2010

Hoekstra & Van Eck en Hendriks Makelaardij samen meest verkopende NVM-makelaar

De makelaarskantoren Hoekstra & van Eck en Hendriks Makelaardij werken als één organisatie. Hoekstra & van Eck in Noord-Holland en Flevoland, Hendriks in Midden- Zuid- en Oost-Nederland. Uit het jaaroverzicht van de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM) blijkt dat Hoekstra & van Eck en Hendriks Makelaardij in 2009 de meest verkopende NVM woningmakelaar van Nederland is. Deze verkoopcijfers zijn het totaal van de omzet gecombineerd met het aantal transacties.

De 25 lokale kantoren werken afzonderlijk en met elkaar samen. Door kennis van en ervaring in de woningmarkt, zijn zowel Hoekstra & van Eck als Hendriks Makelaardij erg succesvol in hun regio. Hoekstra & van Eck is voor het vierde jaar op rij de nummer 1 van Noord-Holland en Hendriks Makelaardij voert in het midden, zuiden en oosten van Nederland de ranglijst als meest verkopende makelaar aan.

Hoekstra & van Eck en Hendriks Makelaardij zijn trots op de titel ‘Meest verkopende NVM woningmakelaar van Nederland’. 2009 Was namelijk geen makkelijk jaar voor de woningmarkt. Ook Hoekstra & van Eck en Hendriks ontkwamen niet aan reorganiseren. Als gevolg ontstond een vernieuwde en vooruitstrevender dienstverlening: op de websites is een chatfunctie met de makelaar en van te koop staande woningen zijn bewonersrecensies te lezen. De perfecte woningpresentatie en persoonlijke service van Hoekstra & van Eck en Hendriks Makelaardij worden zeer gewaardeerd. Uit regelmatige tevredenheidsonderzoeken scoren Hoekstra & van Eck en Hendriks Makelaardij gemiddeld een acht.